Reklama, inzerce na tomto webu

Tento katalog odkazů na svůj provoz vydělává pomocí zobrazené reklamy. Dle možností reklamních prostorů katalogu Toplink.miliweb.net je možné umístit reklamu textovou a bannerovou reklamu. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

Všechny formy reklamy jsou bez přesměrování, tedy s plným SEO efektem našeho katalogu s GTPR 5 a SRank 75. Reklamní kampaň musí mít délku alespoň jeden měsíc, na veškerou reklamu vám vystavíme daňový doklad (nejsme plátci DPH). Obvykle účtujeme cenu paušální za období, lze se však domluvit i na ceně za zobrazení či za klik.Textová reklama v menu

Tato reklama se zobrazuje na každé stránce katalogu, tedy i na hlavní stránce. Odkaz je zařazen mezi „zajímavé odkazy” v menu na levé straně. Odkaz může mít délku maximálně 25 znaků (včetně mezer), delší název může být za určitých podmínek povolen.

Cena je se odvíjí od délky trvání. Je-li doba zobrazení delší, poskytujeme slevu. Základní cena stanovena na 150 Kč/měsíc.

Bannerová reklama na hlavní stránce

Váš banner o rozměrech 468x60px nebo 468x90px bude zobrazen pouze na hlavní stránce nahoře nad nadpisem. Cena je 125Kč/měsíc.

Předností výpis v katalogu

Odkazy jsou zobrazeny pouze v podkategoriích, kde jsou tříděny dle určitých kritérií stanovené naším katalogem. Váš odkaz však může být zobrazen na prvním místě či zobrazen již v hlavní kategorii. Takovýto výpis může být odlišný od záznamu v katalogu a může mít libovolnou formu - textovou i bannerovou. Cena není pevně stanovena.

Další typy reklamy

Vaši reklamu můžeme zobrazit téměř kdekoli, pokud s tím bude souhlasit majitel. Je možné se domluvit i na dalších formách reklamy jako např. Javascriptový banner vyjíždějící na stránku či držící se na určitém místě stránky.
Obsah stránek nesmí být použit jakýmkoli způsobem bez předchozího souhlasu autora webu. Umístěné infromace jsou zveřejněny se souhlasem vkladatelů odkazů, které ručí za jejich správnost a neporušování platných zákonů.

5. 1. 2008 Website Screenshots by PagePeeker